Linkedintwitter logo silhouette 4Facebook Transparent

Vacatures voor Academische leerkrachten

De Rijdende School is een dynamische school voor kinderen van kermisexploitanten en circusmedewerkers. In de zomermaanden geven onze 30 leerkrachten voornamelijk onderwijs in kleine, heterogene groepen. In de wintermaanden heeft iedere leerkracht veel ruimte voor extra taken, zoals consulentenwerk, het leveren van een bijdrage aan de onderwijsontwikkeling of algemeen wagenbeheer. Daarnaast zorg je er uiteraard voor dat je eigen professionalisering op peil blijft. Als aanvulling op ons team zijn wij op zoek naar academisch opgeleide leerkrachten, die naast de toch al bijzondere functie van leerkracht binnen onze organisatie, een bijdrage kunnen leveren aan onderzoek en ontwikkeling van onze school.

Stichting Rijdende School

https://rijdendeschool.nl/wp-content/uploads/2022/06/Personeelsadvertentie-Academische-Leerkracht.pdf